Mata węchowa dla psa Psiemocje

145,00 zł   105,00 zł

Mata węchowa, gęsta, dwukolorowa. Na jej powierzchni znajdują się miejsca o różnej skali trudności dla psa. Dzięki temu sprawdzi się zarówno u początkujących zwierząt, jak również doświadczonych psów. Prostsze miejsca na powierzchni maty mogą także służyć zachęceniu czworonoga do poszukiwań w bardziej wymagających zakamarkach. Matę można składać.

Podstawa
Wymiary: 39×69 cm
Materiał: PVC, zielony

Frędzle
Materiał: dzianina polar
Kolory: turkusowy i żółty
Gramatura: 410 g/m2 i 290 g/m2

20% dochodu ze sprzedaży przekazane zostanie na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Kategoria:

Opis

Mata węchowa to produkt do zabawy połączonej z pracą intelektualną dla psa. Maty umilają czworonogom czas, co może być przydatne w szczególności w chwilach wysokiego napięcia, stresu, a także w redukcji lęku separacyjnego po opuszczeniu domu przez właściciela.
Maty to dobre rozwiązanie na zajęcie czworonoga i pobudzenie jego zmysłów. U starszych psów są polecane w celu ćwiczenia intelektualnego, aby opóźnić ewentualne objawy demencji. Jednak przede wszystkim, to świetna zabawa dla pupila.

Działanie maty jest bardzo proste. Wystarczy ukryć smakołyki między frędzlami i pozwolić psu eksplorować zabawkę. Umieszczając pyszności, należy pamiętać, że czym dłuższe i gęstsze frędzle, tym trudniej będzie pupilowi znaleźć przysmak. Dlatego dla mniej wprawionych czworonogów polecamy rozpoczęcie ćwiczeń od oznaczonych punktów najprostszych i stopniowe przechodzenie do trudniejszych wyzwań.

Nasi czworonożni przyjaciele również miewają gorsze dni. W takich chwilach nawet bardzo dobrze obeznany z zabawą pies może mieć problem z motywacją. Dlatego warto umieścić jeden smakołyk w miejscu prostszym do znalezienia, a kolejne w tych, gdzie skala trudności jest wyższa.

Zamawiam torbę bawełnianą z nadrukiem

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Psiemocje.pl w celu zakupu produktu (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 2018 poz. 1000). Administratorem Państwa danych osobowych jest Psiemocje.pl. Państwa dane nie będą przekazywane do innych podmiotów i posłużą jedynie do udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Mata węchowa dla psa Psiemocje”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *