Torba ekologiczna Dog Story

33,00 zł   25,oo zł

Torba bawełniana z krótkim uchem mieszcząca format A4. Torba ma naturalny kolor, dzięki czemu przy jej produkcji nie stosowano agresywnych wybielaczy.  Na torbie znajduje się jednostronny nadruk widoczny na zdjęciu.

Wymiary torby: 38×42 cm

Gramatura surówki: 140 g

Kolor: naturalny

20% dochodu ze sprzedaży przekazane zostanie na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Możliwość personalizacji: istnieje możliwość bezpłatnego naniesienia krótkiej dedykacji, tekstu, grafiki lub logo.

Wystawiamy rachunek dla firm.

Kategoria:

Opis

Torba bawełniana z nadrukiem pozwala nie tylko w łatwy sposób dbać o środowisko. Daje również możliwość wyrażenia poglądów, przemyśleń, emocji. Dlatego oferujemy Państwu torbę materiałową z nadrukiem symbolizującym emocje i pragnienia czworonożnych przyjaciół. Przypomina, ze zwierzęta czują. Płócienna torba z nadrukowanymi psami to świetne rozwiązanie na prezent i na codzienne zakupy.

20% dochodu ze sprzedaży toreb przeznaczamy na wsparcie organizacji i podmiotów zajmujących się pomocą bezdomnym zwierzętom. Przypominamy również, że bezdomność psów i kotów to wynik decyzji ludzi. Chodzi o kwestię porzucania zwierząt, ale nie tylko. Jedna niewysterylizowana kotka, która zaginie lub ucieknie kochającemu właścicielowi może zasilić szeregi bezdomnych kotów o małe kocięta. Mamy nadzieję, że wesprą Państwo edukację społeczną w zakresie zapobiegania bezdomności czworonogów.

Zamawiam torbę materiałową z nadrukiem

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Psiemocje.pl w celu zakupu produktu (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 2018 poz. 1000). Administratorem Państwa danych osobowych jest Psiemocje.pl. Państwa dane nie będą przekazywane do innych podmiotów i posłużą jedynie do udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Torba ekologiczna Dog Story”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *