Torba ekologiczna Love Dog

33,00 zł   25,oo zł

Torba bawełniana z krótkim uchem mieszcząca format A4. Torba ma naturalny kolor, dzięki czemu przy jej produkcji nie stosowano agresywnych wybielaczy.  Na torbie znajduje się jednostronny nadruk widoczny na zdjęciu.

Wymiary torby: 38×42 cm

Gramatura surówki: 140 g

Kolor: naturalny

20% dochodu ze sprzedaży przekazane zostanie na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Możliwość personalizacji: istnieje możliwość bezpłatnego naniesienia krótkiej dedykacji, tekstu, grafiki lub logo.

Wystawiamy rachunek dla firm.

Kategoria:

Opis

Torba bawełniana z nadrukiem nadaje się do wielokrotnego zastosowania, dzięki temu zmniejsza liczbę wykorzystywanych worków plastikowych, które źle wpływają na środowisko. Daje również możliwość wyrażenia poglądów, przemyśleń, emocji. Torba ekologiczna z nadrukiem „Love Dog” pokazuje, że właściciele nie tylko powinni darzyć swoich pupili emocjami, ale również powinni zwrócić uwagę na potrzeby psa. Nasi czworonożni przyjaciele okazują emocje i uczucia inaczej niż ludzie. Dlatego powinniśmy je kochać tak, jak tego potrzebują.

20% dochodu ze sprzedaży toreb przeznaczamy na wsparcie organizacji i podmiotów zajmujących się pomocą bezdomnym zwierzętom. Przypominamy również, że bezdomność psów i kotów to wynik decyzji ludzi. Najbardziej jaskrawym przykładem są sytuacje, gdy właściciel pozbywa się zwierzaka. Jednak czasami nawet zagubione zwierzę może przyczynić się do zwiększenia skali bezdomności. Jedna niewysterylizowana kotka, która zaginie lub ucieknie kochającemu właścicielowi może zasilić szeregi bezdomnych kotów o małe kocięta. Mamy nadzieję, że wesprą Państwo edukację społeczną w zakresie zapobiegania bezdomności czworonogów.

Zamawiam torbę ekologiczną z nadrukiem

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Psiemocje.pl w celu zakupu produktu (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 2018 poz. 1000). Administratorem Państwa danych osobowych jest Psiemocje.pl. Państwa dane nie będą przekazywane do innych podmiotów i posłużą jedynie do udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Torba ekologiczna Love Dog”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *