Szczęśliwy słonik Tut-tut – bajka dla dzieci

12,50 zł   10,20 zł

Szczęśliwy słonik Tut-tut to inspirująca bajka dla dzieci, która uczy empatii, ale także ukazuje wesołe i piękne zwierzęta. Ta krótka historia pokazuje, że wiedza i ciekawość są bardzo ważne w odkrywaniu świata.
30% dochodu ze sprzedaży przekazane zostanie na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Format: plik PDF.

Możliwość personalizacji: istnieje możliwość bezpłatnego naniesienia na okładkę dedykacji, tekstu lub grafiki.

Opis

Szczęśliwy słonik Tut-tut to bajka dla najmłodszych, która pokazuje, że niekiedy lęk wynika z niewiedzy, a poznawanie świata to podstawa czerpania radości ze zdobywania wiedzy. Bajka poprzez kolorowe obrazki przedstawia życie zwierząt, głównie słoni.

Książka przygotowana została z myślą o najmłodszych, edukuje, a przede wszystkim daje dużo radości. Oprócz opisu ciekawej przygody małego słonika zawiera piękne zdjęcia przyrody. Słonik Tut-tut to bohater, który mieszka w rezerwacie przyrody, dzięki temu może w bezpieczny sposób poznawać świat. Ludzie, których spotyka na swojej drodze, są pozytywnie do niego nastawieni. Jako badacze i pracownicy rezerwatu dbają o bezpieczeństwo słoni.

Niestety nie każde miejsce jest bezpieczne dla słoni. Znaczna część populacji wyginęła ze względu na swoje piękne kły. Kość słoniowa jest przez wielu cenionym surowcem, a popyt na wykonane z niej produkty zachęca do nielegalnego kłusownictwa. Słonie nie są darzone sympatią również przez rolników, którzy skarżą się na zniszczone uprawy.

Codziennie ekolodzy dokładają wszelkich starań, aby leczyć chore zwierzęta, pomagać im, przesiedlać z dala od upraw i edukować.

Szczęśliwy słonik Tut-tut – zmów!

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Psiemocje.pl w celu zakupu produktu (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 2018 poz. 1000). Administratorem Państwa danych osobowych jest Psiemocje.pl. Państwa dane nie będą przekazywane do innych podmiotów i posłużą jedynie do udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Szczęśliwy słonik Tut-tut – bajka dla dzieci”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *