Webinar: Pies bez poczucia winy – uporczywe szczekanie na gości

Data
07.02.2019 (czwartek)
Godzina
17:30-19:30
Cena: brak zapisów!

Sprawdź szczegóły!

Opis

Webinar: „Pies bez poczucia winy – uporczywe szczekanie na gości”

Informacje

Szkolenie dotyczące odpowiedniego przygotowania psa na przyjęcia gości. Czworonogi muszą nauczyć się, jak być dobrym gospodarzem, a my wskażemy, co zrobić, aby pies umiał pozytywnie reagować na odwiedziny.

Wiemy, że często właściciele czują się bardzo źle, gdy ich pupil nie zachowuje się zgodnie z normami społecznymi. Od razu podkreślamy, że nie ma powodu, aby popadać w poczucie winy czy wstydu. Wpędzanie w złe samopoczucie ze względu na nieodpowiednie zachowanie psa pogłębia jedynie problem, co mogliśmy niejednokrotnie obserwować w codziennej praktyce zawodowej. W takich sytuacjach należy pomagać i wspierać.

Dla kogo?

Odpowiedź na poniższe pytania TAK lub NIE, aby przekonać się, czy to szkolenie jest dla Ciebie.

  1. Próbowaliśmy zamykać psa w innym pomieszczeniu, czekając, aż przestanie szczekać, aby go nagrodzić za spokój. Szczekał całe 6-godzinne spotkanie, na drugi dzień miał chrypkę, ale ani na chwilę nie odpuścił.
  2. Rozmawialiśmy z weterynarzem, wiemy, że pies jest zdrowy. Weterynarz nie może pomóc, ponieważ to nie jest choroba.
  3. Próbowaliśmy odwracać jego uwagę, zanim zaczął szczekać. Wszystko działało, dopóki nie usłyszał dzwonka do drzwi. Od tego momentu słychać było uporczywe, wielogodzinne szczekanie.
  4. Pies nie jest szczeniakiem. Sami nie wiemy, czytaliśmy wiele porad, ale one są skierowane do właścicieli szczeniaków.

Jeżeli na którekolwiek pytanie odpowiedź jest twierdząca, to z pewnością dowiesz się na szkoleniu wiele ciekawych rzeczy. Polecamy wygodną formę uczestniczenia w prelekcji – webinar. Dzięki temu można oglądać nasze szkolenie z dowolnego miejsca, w którym jest dostęp do Internetu.

Po zapisaniu się na webinar wyślemy link do platformy.

Zgłoszenia można dokonać za pomocą poniższego formularza.
 
Rejestracja zakończona.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Webinar: Pies bez poczucia winy – uporczywe szczekanie na gości”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *